G2008-2009

Grupa A
1 Baile Herculane, RO
2 Mladi radnik 2, SRB
3 Udarnik, SRB
4 Smederevo, SRB

Grupa B
1 Umčari, SRB
2 Mladi radnik, SRB
3 Ogulin, CRO
4 Nemanjić, SRB

STANDINGS

G2008 A GP W D L GF GA GD PTS
Baile Herculane 3 3 0 0 38 25 13 6
Mladi radnik 2 3 2 0 1 28 24 4 4
Udarnik 3 1 0 2 30 34 -4 2
Smederevo 3 0 0 3 26 39 -13 0

 

G2008 B GP W D L GF GA GD PTS
Ogulin 3 3 0 0 71 18 53 6
Umčari 3 2 0 1 47 36 11 4
Nemanjić 3 1 0 2 22 44 -22 2
Mladi radnik 3 0 0 3 26 68 -42 0

DAY 1 – 22.08.2019. Thursday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
10:15 J. Cvijić A M1 Baile Herculane 15:10 (9:6) Smederevo Grupa
10:40 J. Cvijić B M3 Umčari 15:5 (8:1) Nemanjić Grupa
14:00 J. Cvijić A M6 Udarnik 10:15 (3:7) Baile Herculane Grupa
14:25 J. Cvijić B M8 Ogulin 20:8 (14:4) Umčari Grupa

 

DAY 2 – 23.08.2019. Friday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
10:05 G2008 B M4 Mladi radnik 7:30 (0:19) Ogulin Grupa
10:30 G2008 A M2 Mladi radnik 2 11:8 (7:3) Udarnik Grupa
13:00 G2008 B M7 Mladi radnik 8:14 (4:7) Nemanjić Grupa
13:25 G2008 A M5 Mladi radnik 2 8:12 (6:4) Smederevo Grupa
15:55 G2008 A M12 Baile Herculane 8:5 (4:2) Mladi radnik 2 Grupa
16:20 G2008 B M9 Nemanjić 3:21 (1:14) Ogulin Grupa
16:45 G2008 A M10 Smederevo 8:12 (6:5) Udarnik Grupa
17:10 G2008 B M11 Umčari 24:11 (11:6) Mladi radnik Grupa

 

DAY 3 – 24.08.2019. Saturday

 

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
10:40 J. Cvijić M13 Baile Herculane 9:3 (1:1) Mladi radnik četvrtfinale
11:05 J. Cvijić M14 Ogulin 24:2 (12:0) Smederevo četvrtfinale
11:30 J. Cvijić M15 Udarnik 12:15 (6:11) Umčari četvrtfinale
11:55 J. Cvijić M16 Nemanjić 12:4 (4:3) Mladi radnik 2 četvrtfinale
14:25 J. Cvijić M17 Mladi Radnik 16:11 (7:7) Udarnik 5. – 8.
14:50 J. Cvijić M18 Smederevo 16:14 (12:9) Mladi radnik 2 5. – 8.
16:05 J. Cvijić M19 Baile Herculane 9:19 (5:7) Umčari polufinale
16:30 J. Cvijić M20 Ogulin 23:6 (14:4) Nemanjić polufinale

 

DAY 4 – 25.08.2019. Sunday

 

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
8:25 J. Cvijić M21 Udarnik Mladi Radnik 2 7. mesto
8:50 J. Cvijić M22 Mladi Radnik 14:11 (10:5) Smederevo 5. mesto
11:10 J. Cvijić M23 Baile Herculane 9:12 (3:6) Nemanjić 3. mesto
11:35 J. Cvijić M24 Umčari 11:20 (7:10) Ogulin FINALE