G2007-2008

Grupa A
1 FKSE Algyo 09 (HUN)
2 Smederevo – A
3 Ogulin (CRO)
4 Udarnik 09 LO (SRB)
5 Nemanjić PO (SRB)

Grupa B
1 Karpati (UKR)
2 Udarnik LO (SRB)
3 Ršam (SLO)
4 Smederevo – B
5 Umčari (SRB)
6 Mladi Radnik (SRB)

STANDINGS

GROUP A GP W D L GF GA GD PTS
Ogulin (CRO) 4 4 0 0 66 23 43 8
FKSE Algyo 09 (HUN) 4 3 0 1 71 50 21 6
Nemanjić PO (SRB) 4 2 0 2 62 61 1 4
Smederevo – A 4 1 0 3 54 74 -20 2
Udarnik 09 LO (SRB) 4 0 0 4 29 74 -45 0
GROUP B GP W D L GF GA GD PTS
Ršam (SLO) 5 5 0 0 100 47 53 10
Umčari (SRB) 5 4 0 1 81 38 43 8
Karpati (UKR) 5 3 0 2 55 29 26 6
Udarnik LO (SRB) 5 2 0 3 59 82 -23 4
Mladi Radnik (SRB) 5 1 0 4 31 58 -27 2
Smederevo – B 5 0 0 5 15 87 -72 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
10:30 J. Cvijić A G176 FKSE Algyo 09 (HUN) Nemanjić PO (SRB) 16:15 5:7 Grupa
11:00 J. Cvijić A G178 Ogulin (CRO) Udarnik 09 LO (SRB) 10:0 Grupa
11:30 J. Cvijić B G179 Karpati (UKR) Mladi Radnik (SRB) 10:0 Grupa
12:00 J. Cvijić B G180 Udarnik LO (SRB) Umčari (SRB) 7:27 5:11 Grupa
12:30 J. Cvijić B G181 Ršam (SLO) Smederevo – B 23:6 10:3 Grupa
14:30 J. Cvijić A G183 FKSE Algyo 09 (HUN) Udarnik 09 LO (SRB) 28:7 15:1 Grupa
15:00 J. Cvijić A G184 Smederevo – A Ogulin (CRO) 7:21 3:12 Grupa
15:30 J. Cvijić B G185 Mladi Radnik (SRB) Umčari (SRB) 5:15 2:9 Grupa
16:30 J. Cvijić B G186 Karpati (UKR) Smederevo – B 15:1 9:0 Grupa
17:00 J. Cvijić B G187 Udarnik LO (SRB) Ršam (SLO) 17:25 7:13 Grupa

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 J. Cvijić B G192 Ršam (SLO) Karpati (UKR) 13:9 7:3 Grupa
8:25 J. Cvijić B G193 Smederevo – B Umčari (SRB) 2:15 2:9 Grupa
8:50 J. Cvijić B G191 Udarnik LO (SRB) Mladi Radnik (SRB) 12:9 4:5 Grupa
9:15 J. Cvijić A G188 Smederevo – A Nemanjić PO (SRB) 12:20 6:9 Grupa
9:40 J. Cvijić A G189 Ogulin (CRO) FKSE Algyo 09 (HUN) 20:9 12:6 Grupa
10:30 J. Cvijić B G198 Umčari (SRB) Ršam (SLO) 11:19 5:7 Grupa
10:55 J. Cvijić B G199 Karpati (UKR) Udarnik LO (SRB) 16:2 5:1 Grupa
13:25 J. Cvijić B G197 Mladi Radnik (SRB) Smederevo – B 13:1 4:0 Grupa
13:50 J. Cvijić A G194 Nemanjić PO (SRB) Udarnik 09 LO (SRB) 17:10 7:3 Grupa
14:15 J. Cvijić A G196 FKSE Algyo 09 (HUN) Smederevo – A 21:16 12:9 Grupa

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:50 J. Cvijić A G200 Ogulin (CRO) Nemanjić PO (SRB) 23:10 14:3 Grupa
9:15 J. Cvijić A G201 Udarnik 09 LO (SRB) Smederevo – A 12:19 10:9 Grupa
10:30 J. Cvijić B G203 Ršam (SLO) Mladi Radnik (SRB) 20:4 13:1 Grupa
10:55 J. Cvijić B G204 Smederevo – B Udarnik LO (SRB) 5:21 2:13 Grupa
11:20 J. Cvijić B G205 Umčari (SRB) Karpati (UKR) 13:5 5:1 Grupa
13:50 J. Cvijić G208 Nemanjić PO (SRB) Udarnik LO (SRB) 18:8 12:4 5. – 8.
14:15 J. Cvijić G209 Karpati (UKR) Smederevo – A 8:3 5:1 5. – 8.
16:20 J. Cvijić G210 Ogulin (CRO) Umčari (SRB) 18:13 10:7 polufinale
16:45 J. Cvijić G211 Ršam (SLO) FKSE Algyo 09 (HUN) 14:5 9:3 polufinale
18:00 J. Cvijić G206 Udarnik 09 LO (SRB) Smederevo – B 0:10 9. – 11.

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:30 Hala SD G217 Ogulin (CRO) Ršam (SLO) 23:15 8:5 FINALE
8:30 J. Cvijić G215 Umčari (SRB) FKSE Algyo 09 (HUN) 17:12 9:4 3. mesto
10:00 J. Cvijić G207 Smederevo – B Mladi Radnik (SRB) 0:10 9. – 11.
10:30 J. Cvijić G216 Nemanjić PO (SRB) Karpati (UKR) 8:15 6:4 5. mesto
11:30 J. Cvijić G213 Mladi Radnik (SRB) Udarnik 09 LO (SRB) 10:0 9. – 11.
12:00 J. Cvijić G214 Udarnik LO (SRB) Smederevo – A 0:10 7. mesto

Final Placement

1 Ogulin (CRO)
2 Ršam (SLO)
3 Umčari (SRB)
4 FKSE Algyo (HUN)
5 Karpati (UKR)
6 Nemanjić PO (SRB)
7 Smederevo – A
8 Udarnik LO (SRB)
9 Mladi Radnik (SRB)
10 Smederevo – B
11 Udarnik 09 LO (SRB)