G2006

Grupa A
1 Strimkiy Miach (UKR)
2 Comanesti (ROU)
3 KKSE-B (HUN)
4 Avala (SRB)

Grupa B
1 KKSE-A (HUN)
2 Karpati (UKR)
3 FKSE Algio (HUN)
4 Fortuna (ROU)

STANDINGS

GROUP A GP W D L GF GA GD PTS
KKSE-B (HUN) 3 3 0 0 45 25 20 6
Avala (SRB) 3 2 0 1 37 37 0 4
Comanesti (ROU) 3 1 0 2 31 37 -6 2
Strimkiy Miach (UKR) 3 0 0 3 30 44 -14 0
GROUP B GP W D L GF GA GD PTS
KKSE-A (HUN) 3 3 0 0 60 12 48 6
Fortuna (ROU) 3 2 0 1 23 35 -12 4
FKSE Algio (HUN) 3 1 0 2 22 33 -11 2
Karpati (UKR) 3 0 0 3 15 40 -25 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:40 S.Sava -h A G153 Comanesti (ROU) KKSE-B (HUN) 6:17 5:7 Grupa
12:40 S.Sava-h A G152 Strimkiy Miach (UKR) Avala (SRB) 13:15 6:6 Grupa
13:20 S. Sava h B G154 KKSE-A (HUN) Fortuna (ROU) 21:6 10:5 Grupa
14:00 S. Sava h B G155 Karpati (UKR) FKSE Algio (HUN) 6:11 2:6 Grupa

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 S.Sava-o A G160 Strimkiy Miach (UKR) Comanesti (ROU) 7:15 3:8 Grupa
8:40 S. Sava h A G161 Avala (SRB) KKSE-B (HUN) 9:14 5:8 Grupa
9:20 S. Sava h B G162 KKSE-A (HUN) Karpati (UKR) 20:2 12:2 Grupa
10:00 S. Sava o B G163 Fortuna (ROU) FKSE Algio (HUN) 8:7 5:4 Grupa
11:20 S. Sava h A G156 Comanesti (ROU) Avala (SRB) 10:13 4:6 Grupa
12:00 S. Sava h A G157 KKSE-B (HUN) Strimkiy Miach (UKR) 14:10 10:2 Grupa
12:40 S. Sava h B G158 Karpati (UKR) Fortuna (ROU) 7:9 2:4 Grupa
13:20 S. Sava h B G159 FKSE Algio (HUN) KKSE-A (HUN) 4:19 3:3 Grupa

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
10:40 S. Sava h G164 KKSE-B (HUN) Karpati (UKR) 22:8 11:4 četvrtfinale
11:20 S. Sava h G165 KKSE-A (HUN) Strimkiy Miach (UKR) 19:11 9:7 četvrtfinale
12:00 S. Sava h G166 Comanesti (ROU) Fortuna (ROU) 10:5 4:2 četvrtfinale
12:40 S. Sava h G167 FKSE Algio (HUN) Avala (SRB) 7:14 3:7 četvrtfinale
16:00 S. Sava h G168 Karpati (UKR) Fortuna (ROU) 0:10 5. – 8.
16:40 S. Sava h G169 Strimkiy Miach (UKR) FKSE Algio (HUN) 17:11 10:5 5. – 8.
17:30 DD G170 KKSE-B (HUN) Comanesti (ROU) 18:13 9:5 polufinale
18:10 DD G171 KKSE-A (HUN) Avala (SRB) 11:2 6:1 polufinale

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Gimnazija G172 Karpati (UKR) FKSE Algio (HUN) 8:12 4:4 7. mesto
8:00 Kovin G173 Fortuna (ROU) Strimkiy Miach (UKR) 8:19 4:10 5. mesto
8:00 DD G174 Comanesti (ROU) Avala (SRB) 7:9 4:4 3. mesto
9:30 Hala SD G175 KKSE-B (HUN) KKSE-A (HUN) 6:21 4:13 FINALE

Final placement

1 KKSE-A (HUN)
2 KKSE-B (HUN)
3 Avala (SRB)
4 Comanesti (ROU)
5 Strimkiy Miach (UKR)
6 Fortuna (ROU)
7 FKSE Algio (HUN)
8 Karpati (UKR)