G2005

Grupa A
1 Mladi Radnik RA (SRB)
2 Udarnik LO (SRB)
3 Umčari (SRB)

Grupa B
1 Ršam (SLO)
2 Karpati (UKR)
3 Drobeta Turnu Severin (ROU)
4 Dragunas (LIT)

STANDINGS

GROUP A GP W D L GF GA GD PTS
Udarnik LO (SRB) 2 1 1 0 21 15 6 3
Umčari (SRB) 2 1 1 0 21 17 4 3
Mladi Radnik RA (SRB) 2 0 0 2 14 24 -10 0
GROUP B GP W D L GF GA GD PTS
Karpati (UKR) 3 2 1 0 37 28 9 5
Drobeta Turnu Severin (ROU) 3 2 1 0 34 31 3 5
Ršam (SLO) 3 1 0 2 36 41 -5 2
Dragunas (LIT) 3 0 0 3 28 35 -7 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
13:20 Dunav B G130 Ršam (SLO) Dragunas (LIT) 13:12 6:7 Grupa
14:00 Dunav B G131 Karpati (UKR) Drobeta Turnu Severin (ROU) 10:10 4:4 Grupa
16:40 Dunav A G128 Mladi Radnik RA (SRB) Umčari (SRB) 8:12 5:7 Grupa

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
11:20 DD B G134 Karpati (UKR) Dragunas (LIT) 11:7 5:2 Grupa
12:00 Gimnazija B G135 Drobeta Turnu Severin (ROU) Ršam (SLO) 13:12 6:6 Grupa
12:40 Gimnazija A G133 Umčari (SRB) Udarnik LO (SRB) 9:9 6:4 Grupa
17:20 Gimnazija B G138 Ršam (SLO) Karpati (UKR) 11:16 6:8 Grupa
18:00 Gimnazija B G139 Dragunas (LIT) Drobeta Turnu Severin (ROU) 9:11 5:6 Grupa
18:40 Gimnazija A G137 Udarnik LO (SRB) Mladi Radnik RA (SRB) 12:6 4:5 Grupa

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
11:20 Kovin G143 Ršam (SLO) Umčari (SRB) 12:8 5:1 četvrtfinale
13:20 Kovin G140 Udarnik LO (SRB) Dragunas (LIT) 7:9 2:5 četvrtfinale
14:00 Kovin G142 Mladi Radnik RA (SRB) Drobeta Turnu Severin (ROU) 8:14 4:6 četvrtfinale
16:00 Kovin G147 Karpati (UKR) Ršam (SLO) 14:13 6:5 polufinale
16:00 Gimnazija G144 Udarnik LO (SRB) Mladi Radnik RA (SRB) 10:0 5. – 7.
16:40 Kovin G146 Dragunas (LIT) Drobeta Turnu Severin (ROU) 17:18 P (14:14) 8:8 polufinale
18:00 Gimnazija G145 Mladi Radnik RA (SRB) Umčari (SRB) 0:10 5. – 7.

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
9:20 DD G150 Dragunas (LIT) Ršam (SLO) 12:14 8:7 3. mesto
10:00 Gimnazija G148 Umčari (SRB) Udarnik LO (SRB) 11:10 3:4 5. – 7.
10:50 Hala SD G151 Drobeta Turnu Severin (ROU) Karpati (UKR) 9:14 5:6 FINALE

Final placement

1 Karpati (UKR)
2 Drobeta Turnu Severin (ROU)
3 Ršam (SLO)
4 Dragunas (LIT)
5 Umčari (SRB)
6 Udarnik LO (SRB)
7 Mladi Radnik RA (SRB)