G2004

Grupa A
1 Krim (SLO)
2 Baile Herculane (ROU)
3 Temp Ternovka (UKR)
4 Metalac VA (SRB)

Grupa B
1 KKSE (HUN)
2 Traian Lalesku (ROU)
3 Podgorica (MNE)
4 Arsenal Taureni (ROU)

Grupa C
1 Buzet (CRO)
2 CSA Axsiopolis (ROU)
3 Zeta (MNE)
4 Albatros (BUL)

Grupa D
1 Dragunas (LIT)
2 Fagaras (ROU)
3 Karpati (UKR)
4 Sisak (CRO)

STANDINGS

GROUP A GP W D L GF GA GD PTS
Krim (SLO) 3 3 0 0 53 23 30 6
Baile Herculane (ROU) 3 1 1 1 35 27 8 3
Temp Ternovka (UKR) 3 1 1 1 31 30 1 3
Metalac VA (SRB) 3 0 0 3 16 55 -39 0
GROUP B GP W D L GF GA GD PTS
Arsenal Taureni (ROU) 3 3 0 0 46 23 23 6
KKSE (HUN) 3 2 0 1 38 30 8 4
Traian Lalesku (ROU) 3 1 0 2 31 40 -9 2
Podgorica (MNE) 3 0 0 3 22 44 -22 0
GROUP C GP W D L GF GA GD PTS
Buzet (CRO) 3 3 0 0 47 25 22 6
Albatros (BUL) 3 1 1 1 35 40 -5 3
Zeta (MNE) 3 1 0 2 29 36 -7 2
CSA Axsiopolis (ROU) 3 0 1 2 30 40 -10 1
GROUP D GP W D L GF GA GD PTS
Sisak (CRO) 3 3 0 0 53 30 23 6
Fagaras (ROU) 3 2 0 1 54 44 10 4
Karpati (UKR) 3 1 0 2 31 35 -4 2
Dragunas (LIT) 3 0 0 3 19 48 -29 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Gimnazija B G75 Traian Lalesku (ROU) Podgorica (MNE) 14:8 7:3 Grupa
8:40 Gimnazija C G76 Buzet (CRO) Albatros (BUL) 19:8 3:4 Grupa
8:40 Dunav A G73 Baile Herculane (ROU) Temp Ternovka (UKR) 9:9 5:5 Grupa
8:50 Hala SD B G74 KKSE (HUN) Arsenal Taureni (ROU) 11:18 8:14 Grupa
9:20 Gimnazija C G77 CSA Axsiopolis (ROU) Zeta (MNE) 7:14 2:8 Grupa
9:20 Dunav A G72 Krim (SLO) Metalac VA (SRB) 24:6 13:5 Grupa
10:40 Gimnazija D G78 Dragunas (LIT) Sisak (CRO) 4:14 3:6 Grupa
11:20 Gimnazija D G79 Fagaras (ROU) Karpati (UKR) 14:11 5:5 Grupa
12:00 Dunav A G80 Baile Herculane (ROU) Metalac VA (SRB) 17:5 8:3 Grupa
12:40 Dunav A G81 Temp Ternovka (UKR) Krim (SLO) 8:16 4:9 Grupa
12:40 Gimnazija B G82 Traian Lalesku (ROU) Arsenal Taureni (ROU) 9:16 4:11 Grupa
13:20 Gimnazija C G84 CSA Axsiopolis (ROU) Albatros (BUL) 12:12 5:7 Grupa
14:00 Gimnazija C G85 Zeta (MNE) Buzet (CRO) 6:14 2:7 Grupa
15:20 Hala SD B G83 Podgorica (MNE) KKSE (HUN) 8:14 3:6 Grupa
15:20 Gimnazija D G86 Fagaras (ROU) Sisak (CRO) 18:24 8:13 Grupa
16:00 Gimnazija D G87 Karpati (UKR) Dragunas (LIT) 12:6 5:4 Grupa

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
10:00 Kovin A G88 Metalac VA (SRB) Temp Ternovka (UKR) 5:14 4:7 Grupa
10:40 Kovin A G89 Krim (SLO) Baile Herculane (ROU) 13:9 6:2 Grupa
10:40 Dunav C G92 Albatros (BUL) Zeta (MNE) 15:9 8:1 Grupa
11:20 Dunav C G93 Buzet (CRO) CSA Axsiopolis (ROU) 14:11 7:2 Grupa
11:20 Kovin B G90 Arsenal Taureni (ROU) Podgorica (MNE) 16:6 11:2 Grupa
12:00 Kovin B G91 KKSE (HUN) Traian Lalesku (ROU) 16:8 10:3 Grupa
12:00 Dunav D G94 Sisak (CRO) Karpati (UKR) 15:8 7:5 Grupa
12:40 Dunav D G95 Dragunas (LIT) Fagaras (ROU) 9:22 3:10 Grupa
16:20 DD G100 Buzet (CRO) Dragunas (LIT) 20:2 13:1 osmina finala
17:00 DD G103 CSA Axsiopolis (ROU) Sisak (CRO) 5:20 2:10 osmina finala
17:00 Kovin G96 Krim (SLO) Podgorica (MNE) 14:6 8:3 osmina finala
17:40 Kovin G97 Baile Herculane (ROU) Traian Lalesku (ROU) 12:13 6:7 osmina finala
17:40 DD G101 Albatros (BUL) Karpati (UKR) 11:6 7:4 osmina finala
18:00 Hala SD G99 Metalac VA (SRB) Arsenal Taureni (ROU) 6:25 4:15 osmina finala
18:20 DD G102 Zeta (MNE) Fagaras (ROU) 10:19 6:9 osmina finala
18:40 Hala SD G98 Temp Ternovka (UKR) KKSE (HUN) 11:10 5:6 osmina finala

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Gimnazija G104 Podgorica (MNE) Zeta (MNE) 9:15 5:6 9. – 16.
8:40 Gimnazija G105 Dragunas (LIT) KKSE (HUN) 0:10 0:2 9. – 16.
9:20 Gimnazija G106 Metalac VA (SRB) Karpati (UKR) 12:14 7:7 9. – 16.
10:00 Gimnazija G107 CSA Axsiopolis (ROU) Baile Herculane (ROU) 9:13 5:7 9. – 16.
10:40 Gimnazija G112 Podgorica (MNE) Dragunas (LIT) 6:9 2:5 13. – 16.
11:20 Gimnazija G114 Zeta (MNE) KKSE (HUN) 14:23 9:14 9. – 12.
12:00 Gimnazija G113 Metalac VA (SRB) CSA Axsiopolis (ROU) 10:13 3:5 13. – 16.
12:00 Kovin G108 Krim (SLO) Fagaras (ROU) 24:18 10:9 četvrtfinale
12:40 Kovin G109 Buzet (CRO) Temp Ternovka (UKR) 6:10 3:8 četvrtfinale
12:40 Gimnazija G115 Karpati (UKR) Baile Herculane (ROU) 4:12 2:4 9. – 12.
14:40 Kovin G110 Arsenal Taureni (ROU) Albatros (BUL) 20:14 11:7 četvrtfinale
15:20 Kovin G111 Sisak (CRO) Traian Lalesku (ROU) 16:6 6:4 četvrtfinale
17:00 Dunav G116 Fagaras (ROU) Buzet (CRO) 22:17 14:12 5. – 8.
17:20 Kovin G118 Krim (SLO) Temp Ternovka (UKR) 14:10 6:4 polufinale
17:40 Dunav G117 Albatros (BUL) Traian Lalesku (ROU) 0:10 5. – 8.
18:00 Kovin G119 Arsenal Taureni (ROU) Sisak (CRO) 12:18 7:6 polufinale

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
10:00 Dunav G120 Podgorica (MNE) Metalac VA (SRB) 5:9 3:6 15. mesto
10:00 Kovin G125 Fagaras (ROU) Traian Lalesku (ROU) 22:13 10:8 5. mesto
10:40 DD G126 Temp Ternovka (UKR) Arsenal Taureni (ROU) 11:10 4:5 3. mesto
12:00 Gimnazija G123 KKSE (HUN) Baile Herculane (ROU) 12:10 5:5 9. mesto
12:10 Hala SD G127 Krim (SLO) Sisak (CRO) 19:17 10:7 FINALE
12:40 Gimnazija G124 Buzet (CRO) Albatros (BUL) 13:7 6:5 7. mesto
13:20 Dunav G121 Dragunas (LIT) CSA Axsiopolis (ROU) 10:0 13. mesto
14:00 Dunav G122 Zeta (MNE) Karpati (UKR) 10:0 11. mesto

Final placement

1 Krim (SLO)
2 Sisak (CRO)
3 Temp Ternovka (UKR)
4 Arsenal Taureni (ROU)
5 Fagaras (ROU)
6 Traian Lalesku (ROU)
7 Buzet (CRO)
8 Albatros (BUL)
9 KKSE (HUN)
10 Baile Herculane (ROU)
11 Zeta (MNE)
12 Karpati (UKR)
13 Dragunas (LIT)
14 CSA Axsiopolis (ROU)
15 Metalac VA (SRB)
16 Podgorica (MNE)