G2004-2005

Grupa A
1 Hunedoara, RO
2 Vrhnika, SLO
3 ŽRK Izola, SLO
4 Metalac, SRB
5 Nemanjić, SRB

Grupa B
1 Drobeta, RO
2 Mladi radnik, SRB
3 Buje, CRO
4 Požarevac, SRB
5 Umčari, SRB

STANDINGS

 

G2004 A GP W D L GF GA GD PTS
Hunedoara 4 4 0 0 55 30 25 8
Metalac 4 3 0 1 51 41 10 6
Vrhnika 4 2 0 2 51 42 9 4
ŽRK Izola 4 1 0 3 43 52 -9 2
Nemanjić 4 0 0 4 28 63 -35 0

 

G2004 B GP W D L GF GA GD PTS
Drobeta 4 3 0 1 46 36 10 6
Umčari 4 3 0 1 55 36 19 6
Buje 4 2 1 1 55 54 1 5
Mladi radnik 4 1 1 2 46 56 -10 3
Požarevac 4 0 0 4 37 57 -20 0

 

DAY 1 – 22.08.2019. Thursday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
8:00 Hala SD A 65 ŽRK Izola 7:11 (3:6) Metalac Grupa
8:30 DD B 66 Mladi radnik 10:14 (3:5) Umčari Grupa
8:40 Hala SD B 67 Buje 15:10 (7:5) Požarevac Grupa
9:40 Kovin A 69 Hunedoara 12:8 (8:4) Vrhnika Grupa
11:00 Hala SD A 68 Nemanjić 12:19 (6:9) ŽRK Izola Grupa
11:10 DD B 71 Drobeta 18:8 (8:2) Mladi radnik Grupa
12:40 Hala SD B 70 Umčari 19:12 (10:7) Buje Grupa
13:20 Hala SD A 64 Vrhnika 16:3 (7:2) Nemanjić Grupa

 

DAY 2 – 23.08.2019. Friday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
8:00 Kovin A 74 ŽRK Izola 10:16 (5:7) Hunedoara Grupa
8:00 DD B 72 Buje 13:10 (8:4) Drobeta Grupa
8:50 Dunav B 73 Požarevac 8:17 (6:8) Umčari Grupa
9:30 Dunav A 75 Metalac 13:8 (7:0) Nemanjić Grupa
10:40 DD B 79 Mladi radnik 15:15 (7:7) Buje Grupa
11:20 DD A 77 Vrhnika 13:7 (6:2) ŽRK Izola Grupa
12:00 DD B 78 Drobeta 12:10 (6:5) Požarevac Grupa
14:10 Kovin A 76 Hunedoara 12:7 (6:3) Metalac Grupa

 

DAY 3 – 24.08.2019. Saturday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
9:20 Hala SD B 82 Požarevac 9:13 (6:5) Mladi radnik Grupa
10:00 Hala SD B 83 Umčari 5:6 (3:4) Drobeta Grupa
12:00 Kovin A 80 Metalac 20:14 (8:6) Vrhnika Grupa
12:40 Kovin A 81 Nemanjić 5:15 (2:9) Hunedoara Grupa
15:50 Hala SD 86 Hunedoara 13:12 (7:7) Umčari polufinale
16:30 Hala SD 87 Drobeta 15:14 (7:7) Metalac polufinale
17:20 Kovin 84 Vrhnika 16:6 (8:2) Mladi radnik 5. – 8. mesto
18:00 Kovin 85 Buje 15:9 (8:3) ŽRK Izola 5. – 8. mesto

 

DAY 4 – 25.08.2019. Sunday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
14:10 DD 25 Nemanjić 8:9 Požarevac 9. mesto
14:50 DD 26 Mladi Radnik 7:12 (3:6) Žrk Izola 7. mesto
15:30 DD 27 Vrhnika 9:11 (4:6) Buje 5. mesto
11:20 DD 28 Umčari 8:11 (3:4) Metalac 3. mesto
12:00 Hala SD 29 Hunedoara 11:16 (8:8) Drobeta FINALE