G2003

Grupa A
1 Vojvodina Minaqua (SRB)
2 Sloven (SRB)
3 Karpati (UKR)
4 Drobeta Turnu Severin (ROU)
5 Zeta (MNE)

Grupa B
1 Handball Graz (AUS)
2 Rogatica (BiH)
3 Svilengrad (BUL)
4 Rudar KO (SRB)
5 Kosmaj (SRB)

STANDINGS

GROUP A GP W D L GF GA GD PTS
Sloven (SRB) 4 4 0 0 77 45 32 8
Karpati (UKR) 4 3 0 1 81 58 23 6
Drobeta Turnu Severin (ROU) 4 2 0 2 67 59 8 4
Vojvodina Minaqua (SRB) 4 1 0 3 38 59 -21 2
Zeta (MNE) 4 0 0 4 37 79 -42 0
GROUP B GP W D L GF GA GD PTS
Kosmaj (SRB) 4 4 0 0 87 44 43 8
Rudar KO (SRB) 4 3 0 1 44 47 -3 6
Handball Graz (AUS) 4 2 0 2 57 64 -7 4
Svilengrad (BUL) 4 1 0 3 58 64 -6 2
Rogatica (BiH) 4 0 0 4 35 62 -27 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
9:20 DD A G44 Karpati (UKR) Drobeta Turnu Severin (ROU) 15:14 9:5 Grupa
11:30 DD A G43 Sloven (SRB) Zeta (MNE) 21:8 11:4 Grupa
13:30 Požarevac B G45 Rogatica (BiH) Kosmaj (SRB) 11:19 6:10 Grupa
13:40 DD A G47 Zeta (MNE) Karpati (UKR) 15:27 6:13 Grupa
14:20 Požarevac B G46 Svilengrad (BUL) Rudar KO (SRB) 12:13 6:7 Grupa
16:00 Dunav A G48 Vojvodina Minaqua (SRB) Sloven (SRB) 6:19 3:11 Grupa
17:30 Požarevac B G49 Kosmaj (SRB) Svilengrad (BUL) 22:11 13:6 Grupa
18:30 Hala SD B G50 Handball Graz (AUS) Rogatica (BiH) 12:10 10:2 Grupa

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 DD A G55 Vojvodina Minaqua (SRB) Drobeta Turnu Severin (ROU) 13:19 7:7 Grupa
8:40 Dunav A G56 Sloven (SRB) Karpati (UKR) 20:18 12:11 Grupa
11:00 Požarevac B G53 Svilengrad (BUL) Handball Graz (AUS) 14:15 5:7 Grupa
11:50 Požarevac B G54 Rudar KO (SRB) Kosmaj (SRB) 6:21 4:9 Grupa
13:50 Hala SD A G51 Karpati (UKR) Vojvodina Minaqua (SRB) 21:9 11:5 Grupa
14:20 Požarevac B G57 Handball Graz (AUS) Rudar KO (SRB) 14:15 7:12 Grupa
14:40 Hala SD A G52 Drobeta Turnu Severin (ROU) Zeta (MNE) 21:14 12:5 Grupa
15:10 Požarevac B G58 Rogatica (BiH) Svilengrad (BUL) 14:21 6:15 Grupa

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 DD A G59 Zeta (MNE) Vojvodina Minaqua (SRB) 0:10 Grupa
8:40 Požarevac B G61 Rudar KO (SRB) Rogatica (BiH) Grupa
8:50 DD A G60 Drobeta Turnu Severin (ROU) Sloven (SRB) 13:17 6:7 Grupa
9:40 DD B G62 Kosmaj (SRB) Handball Graz (AUS) 25:16 13:5 Grupa
11:20 Dunav G64 Handball Graz (AUS) Vojvodina Minaqua (SRB) 20:15 9:6 5. – 8.
12:00 Dunav G63 Drobeta Turnu Severin (ROU) Svilengrad (BUL) 14:4 9:3 5. – 8.
14:10 DD G65 Sloven (SRB) Rudar KO (SRB) 14:8 10:6 polufinale
15:00 DD G66 Kosmaj (SRB) Karpati (UKR) 16:12 7:5 polufinale

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
11:20 Kovin G69 Drobeta Turnu Severin (ROU) Handball Graz (AUS) 16:11 5. mesto
13:00 DD G70 Rudar KO (SRB) Karpati (UKR) 10:22 7:8 3. mesto
13:20 Gimnazija G67 Zeta (MNE) Rogatica (BiH) 10:0 9. mesto
13:30 Hala SD G71 Sloven (SRB) Kosmaj (SRB) 16:19 10:9 FINALE
14:00 Gimnazija G68 Svilengrad (BUL) Vojvodina Minaqua (SRB) 16:17 11:8 7. mesto

Final placement

1 Kosmaj (SRB)
2 Sloven (SRB)
3 Karpati (UKR)
4 Rudar KO (SRB)
5 Drobeta Turnu Severin (ROU)
6 Handball Graz (AUS)
7 Vojvodina Minaqua (SRB)
8 Svilengrad (BUL)
9 Zeta (MNE)
10 Rogatica (BiH)