G2001-2002

Grupa A
1 Dragunas (LIT)
2 Sloven (SRB)
3 Krim (SLO)
4 Karpati (UKR)

Grupa B
1 Novi Beograd (SRB)
2 Rudar KO (SRB)
3 AHC Comanesti (ROU)
4 Ršam (SLO)
5 KSLI Kijev (UKR)

STANDINGS

GROUP A GP W D L GF GA GD PTS
Krim (SLO) 3 3 0 0 65 49 16 6
Sloven (SRB) 3 2 0 1 67 60 7 4
Dragunas (LIT) 3 1 0 2 49 61 -12 2
Karpati (UKR) 3 0 0 3 57 68 -11 0
GROUP B GP W D L GF GA GD PTS
Novi Beograd (SRB) 4 4 0 0 49 19 30 8
Ršam (SLO) 4 3 0 1 66 48 18 6
AHC Comanesti (ROU) 4 2 0 2 51 54 -3 4
KSLI Kijev (UKR) 4 1 0 3 45 50 -5 2
Rudar KO (SRB) 4 0 0 4 0 40 -40 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
10:10 Požarevac B G5 Rudar KO (SRB) KSLI Kijev (UKR) 0:10 Grupa
11:00 Požarevac B G6 AHC Comanesti (ROU) Ršam (SLO) 16:22 6:10 Grupa
15:10 DD A G8 Dragunas (LIT) Karpati (UKR) 21:19 8:10 Grupa
15:50 Požarevac B G11 Novi Beograd (SRB) Ršam (SLO) 15:13 5:8 Grupa
16:00 DD A G9 Sloven (SRB) Krim (SLO) 21:22 10:10 Grupa
16:40 Požarevac B G12 Rudar KO (SRB) AHC Comanesti (ROU) 0:10 Grupa

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
12:10 DD A G14 Sloven (SRB) Karpati (UKR) 29:22 16:9 Grupa
12:40 Požarevac B G23 KSLI Kijev (UKR) AHC Comanesti (ROU) 18:19 7:10 Grupa
13:00 DD A G15 Krim (SLO) Dragunas (LIT) 25:12 13:4 Grupa
13:30 Požarevac B G24 Novi Beograd (SRB) Rudar KO (SRB) 10:0 Grupa
16:50 Požarevac B G17 AHC Comanesti (ROU) Novi Beograd (SRB) 6:14 1:9 Grupa
17:40 Požarevac B G18 Ršam (SLO) KSLI Kijev (UKR) 21:17 8:9 Grupa

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Hala SD A G26 Karpati (UKR) Krim (SLO) 16:18 10:11 Grupa
8:00 Požarevac B G29 Ršam (SLO) Rudar KO (SRB) 10:0 Grupa
8:50 Hala SD A G27 Dragunas (LIT) Sloven (SRB) 16:17 8:11 Grupa
9:20 Požarevac B G30 KSLI Kijev (UKR) Novi Beograd (SRB) 0:10 Grupa
13:20 Gimnazija G33 Dragunas (LIT) KSLI Kijev (UKR) 20:19 6:10 5. – 8.
13:50 Hala SD G35 Krim (SLO) Ršam (SLO) 10:11 3:3 polufinale
14:00 Gimnazija G34 AHC Comanesti (ROU) Karpati (UKR) 16:20 8:6 5. – 8.
14:40 Hala SD G36 Novi Beograd (SRB) Sloven (SRB) 15:20 9:7 polufinale

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
14:00 Kovin G39 KSLI Kijev (UKR) AHC Comanesti (ROU) 27:11 13:8 7. mesto
14:40 Kovin G40 Dragunas (LIT) Karpati (UKR) 16:21 10:11 5. mesto
15:30 DD G41 Krim (SLO) Novi Beograd (SRB) 13:9 7:5 3. mesto
16:00 Hala SD G42 Ršam (SLO) Sloven (SRB) 16:21 7:9 FINALE

Final placement

1 Sloven (SRB)
2 Ršam (SLO)
3 Krim (SLO)
4 Novi Beograd (SRB)
5 Karpati (UKR)
6 Dragunas (LIT)
7 KSLI Kijev (UKR)
8 AHC Comanesti (ROU)
9 Rudar KO (SRB)