B2008

Grupa A
1 Chardafon, BUG
2 Nemanjić, SRB
3 Mladi radnik, SRB
4 Smederevo, SRB
5 AS Danubius Corabia, RO
6 Academy Megannem, TUN

Grupa B
1 Lovech, BUG
2 Požarevac, SRB
3 Udarnik, SRB
4 Duplje, SLO
5 Bosna, BIH

STANDINGS

B2008 A GP W D L GF GA GD PTS
Academy Megannem 4 4 0 0 49 19 30 8
Chardafon 4 3 0 1 50 29 21 6
Nemanjić 4 2 0 2 48 39 9 4
Mladi radnik 4 1 0 3 32 52 -20 2
AS Danubius Corabia 4 0 0 4 0 40 -40 0

 

B2008 B GP W D L GF GA GD PTS
Lovech 4 3 1 0 87 45 42 7
Smederevo 4 3 1 0 80 42 38 7
Bosna 4 2 0 2 51 78 -27 4
Duplje 4 1 0 3 48 59 -11 2
Udarnik 4 0 0 4 38 80 -42 0

 

DAY 1 – 22.08.2019. Thursday

 

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
11:05 J. Cvijić A M25 Chardafon 5:10 (1:7) Academy Megannem Grupa
11:30 J. Cvijić A M26 Nemanjić 10:13 (1:7) AS Danubius Corabia Grupa
11:55 J. Cvijić B M28 Smederevo 21:8 (13:3) Bosna Grupa
12:20 J. Cvijić B M29 Udarnik 7:19 (5:10) Duplje Grupa
14:50 J. Cvijić A M30 Academy Megannem 5:11 (3:8) AS Danubius Corabia Grupa
15:40 J. Cvijić B M33 Lovech 16:8 (9:4) Duplje Grupa
16:05 J. Cvijić B M34 Smederevo 21:10 (14:7) Udarnik Grupa

 

DAY 2 – 23.08.2019. Friday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
8:00 J. Cvijić A M35 Nemanjić 11:13 (6:3) Academy Megannem Grupa
8:25 J. Cvijić A M36 Mladi radnik 11:17 (3:12) Chardafon Grupa
8:50 J. Cvijić B M38 Udarnik 10:22 (4:7) Lovech Grupa
9:15 J. Cvijić B M39 Duplje 11:12 (8:5) Bosna Grupa
9:40 J. Cvijić A M32 Nemanjić 19:8 (10:4) Mladi radnik Grupa
12:10 J. Cvijić A M41 AS Danubius Corabia 12:6 (6:2) Mladi radnik Grupa
12:35 J. Cvijić A M42 Chardafon 18:8 (8:5) Nemanjić Grupa
13:50 J. Cvijić B M43 Bosna 18:11 (9:3) Udarnik Grupa
14:15 J. Cvijić B M44 Lovech 14:14 (9:6) Smederevo Grupa

 

DAY 3 – 24.08.2019. Saturday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
9:00 J. Cvijić A M45 Mladi radnik 0:5 (3:16) Academy Megannem Grupa
9:25 J. Cvijić A M47 AS Danubius Corabia 7:11 (4:4) Chardafon Grupa
9:50 J. Cvijić B M48 Duplje 10:24 (3:13) Smederevo Grupa
10:15 J. Cvijić B M49 Bosna 13:35 (6:12) Lovech Grupa
13:35 J. Cvijić M51 Mladi radnik 0:10 Duplje 5. – 8.
14:00 J. Cvijić M52 Bosna 16:14 (9:7) Mladi radnik 5. – 8.
15:15 J. Cvijić M53 Academy Megannem 16:21 (7:11) Smederevo polufinale
15:40 J. Cvijić M54 Lovech 18:9 (11:2) Chardafon polufinale

 

DAY 4 – 25.08.2019. Sunday

 

 

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
9:10 J. Cvijić M56 AS Danubius Corabia Udarnik 9. mesto
9:30 J. Cvijić M57 Mladi radnik 14:9 (8:7) Nemanjić 7. mesto
9:55 J. Cvijić M58 Duplje 10:0 Bosna 5. mesto
12:00 J. Cvijić M59 Academy Megannem 7:4 (3:3) Chardafon 3. mesto
12:25 J. Cvijić M60 Smederevo 16:15 (9:9) Lovech FINALE