B2006

Grupa A
1 Smederevo (SRB)
2 Dragunas (LIT)
3 CSA Axiopolis (ROU)
4 Grunwald (POL)

Grupa B
1 Doukas (GRE)
2 Dinamo PA (SRB)
3 Fortuna (ROU)

Grupa C
1 Černomorsk (UKR)
2 FKSE ALGYO (HUN)
3 Mladi Rudar (CRO)
4 Beograd (SRB)

Grupa D
1 Partizan (SRB)
2 Papasideris Koropi (GRE)
3 Ovidopol (UKR)

STANDINGS

GRUOUP A GP W D L GF GA GD PTS
Smederevo (SRB) 3 3 0 0 58 32 26 6
CSA Axiopolis (GRE) 3 2 0 1 41 38 3 4
Dragunas (LIT) 3 1 0 2 31 36 -5 2
Grunwald (POL) 3 0 0 3 16 40 -24 0
GROUP B GP W D L GF GA GD PTS
Dinamo PA (SRB) 2 2 0 0 23 14 9 4
Doukas (GRE) 2 1 0 1 18 14 4 2
Fortuna (ROU) 2 0 0 2 13 26 -13 0
GROUP C GP W D L GF GA GD PTS
FKSE ALGYO (HUN) 3 3 0 0 75 40 35 6
Mladi Rudar (CRO) 3 1 0 2 45 48 -3 2
Beograd (SRB) 3 1 0 2 45 51 -6 2
Černomorsk (UKR) 3 1 0 2 33 59 -26 2
GROUP D GP W D L GF GA GD PTS
Papasideris Koropi (GRE) 2 2 0 0 40 22 18 4
Partizan (SRB) 2 1 0 1 25 26 -1 2
Ovidopol (UKR) 2 0 0 2 14 31 -17 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
9:20 S. Sava h C B205 Černomorsk (UKR) Beograd (SRB) 17:16 8:11 Grupa
10:00 S. Sava h C B206 FKSE ALGYO (HUN) Mladi Rudar (CRO) 27:16 15:7 Grupa
10:40 S. Sava h A B201 Dragunas (LIT) CSA Axiopolis (ROU) 10:16 5:8 Grupa
11:20 S. Sava h A B202 Smederevo (SRB) Grunwald (POL) 19:7 12:3 Grupa
12:00 Gimnazija B B204 Dinamo PA (SRB) Fortuna (ROU) 15:7 7:2 Grupa
12:10 Kovin D B214 Papasideris Koropi (GRE) Ovidopol (UKR) 20:8 12:6 Grupa
14:40 S. Sava h C B212 FKSE ALGYO (HUN) Beograd (SRB) 25:15 15:7 Grupa
15:20 S. Sava h C B213 Mladi Rudar (CRO) Černomorsk (UKR) 20:7 8:4 Grupa
16:00 S. Sava h A B208 Dragunas (LIT) Grunwald (POL) 11:6 8:2 Grupa
16:40 S. Sava h A B209 CSA Axiopolis (ROU) Smederevo (SRB) 15:25 7:11 Grupa
16:40 Gimnazija B B211 Fortuna (ROU) Doukas (GRE) 6:11 2:7 Grupa
17:00 Kovin D B207 Partizan (SRB) Papasideris Koropi (GRE) 14:20 7:11 Grupa

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 S. Sava h A B215 Grunwald (POL) CSA Axiopolis (ROU) 3:10 1:3 Grupa
8:40 S. Sava o A B216 Smederevo (SRB) Dragunas (LIT) 14:10 8:1 Grupa
9:20 S. Sava o B B218 Doukas (GRE) Dinamo PA (SRB) 7:8 2:6 Grupa
10:00 S. Sava h C B219 Beograd (SRB) Mladi Rudar (CRO) 14:9 7:5 Grupa
10:40 S. Sava h C B220 Černomorsk (UKR) FKSE ALGYO (HUN) 9:23 8:14 Grupa
12:40 Kovin D B221 Ovidopol (UKR) Partizan (SRB) 6:11 3:3 Grupa
14:00 S. Sava h B223 CSA Axiopolis (ROU) Fortuna (ROU) 18:7 12:2 osmina finala
14:40 S. Sava h B224 Dragunas (LIT) Doukas (GRE) 9:14 5:4 osmina finala
15:20 S. Sava h B225 Grunwald (POL) Dinamo PA (SRB) 3:22 0:9 osmina finala
16:00 S. Sava h B226 Mladi Rudar (CRO) Ovidopol (UKR) 17:12 9:6 osmina finala
16:40 S. Sava h B227 Beograd (SRB) Partizan (SRB) 10:14 5:5 osmina finala
17:20 S. Sava h B228 Černomorsk (UKR) Papasideris Koropi (GRE) 12:25 5:17 osmina finala

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 S. Sava h B232 Smederevo (SRB) Partizan (SRB) 9:11 4:9 četvrtfinale
8:40 S. Sava h B233 FKSE ALGYO (HUN) Doukas (GRE) 20:10 7:3 četvrtfinale
9:20 S. Sava h B234 Dinamo PA (SRB) Mladi Rudar (CRO) 17:11 7:8 četvrtfinale
10:00 S. Sava h B235 Papasideris Koropi (GRE) CSA Axiopolis (ROU) 19:10 14:3 četvrtfinale
13:20 S. Sava h B230 Grunwald (POL) Ovidopol (UKR) 9:15 4:5 9. – 14.
14:00 S. Sava h B231 Černomorsk (UKR) Fortuna (ROU) 18:10 8:2 9. – 14.
14:40 S. Sava h B238 Smederevo (SRB) Doukas (GRE) 13:7 7:4 5. – 8.
15:20 S. Sava h B239 Mladi Rudar (CRO) CSA Axiopolis (ROU) 14:9 7:4 5. – 8.
15:20 Hala SD B240 Partizan (SRB) FKSE ALGYO (HUN) 14:15 5:4 polufinale
16:00 Hala SD B241 Dinamo PA (SRB) Papasideris Koropi (GRE) 12:17 6:10 polufinale
17:20 S. Sava h B236 Dragunas (LIT) Beograd (SRB) 7:8 5:5 9. – 12.
18:00 S. Sava h B237 Ovidopol (UKR) Černomorsk (UKR) 11:15 6:9 9. – 12.

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:40 Gimnazija B244 Beograd (SRB) Černomorsk (UKR) 10:5 4:1 9. mesto
8:40 Kovin B246 Smederevo (SRB) Mladi Rudar (CRO) 14:7 5:5 5. mesto
8:40 DD B247 Partizan (SRB) Dinamo PA (SRB) 15:14 4:8 3. mesto
9:20 Gimnazija B245 Doukas (GRE) CSA Axiopolis (ROU) 15:7 7:4 7. mesto
10:10 Hala SD B248 FKSE ALGYO (HUN) Papasideris Koropi (GRE) 12:10 6:3 FINALE
10:40 Dunav B242 Grunwald (POL) Fortuna (ROU) 10:9 3:5 13. mesto
11:20 Dunav B243 Dragunas (LIT) Ovidopol (UKR) 8:10 6:4 11. mesto

Final placement

1 FKSE ALGYO (HUN)
2 Papasideris Koropi (GRE)
3 Partizan (SRB)
4 Dinamo PA (SRB)
5 Smederevo (SRB)
6 Mladi Rudar (CRO)
7 Doukas (GRE)
8 CSA Axiopolis (GRE)
9 Beograd (SRB)
10 Černomorsk (UKR)
11 Ovidopol (UKR)
12 Dragunas (LIT)
13 Grunwald (POL)
14 Fortuna (ROU)