B2006-2007

Grupa A
1 Rudan Labin, CRO
2 Dinamo, SRB
3 Academy Megannem, TUN
4 Požarevac, SRB
5 Smederevo, SRB

Grupa B
1 Fagaras, RO
2 Jagodina, SRB
3 RD Izola, SLO
4 Udarnik, SRB

Grupa C
1 PSG, FRA
2 Lavovi BP, SRB
3 AS Danubius Corabia, RO
4 Crepaja, SRB

Grupa D
1 FTC Kezilabda, HUN
2 Partizan, SRB
3 Bosna, BIH
4 LPS Banatul, RO

STANDINGS

B2006 A GP W D L GF GA GD PTS
Dinamo 2 2 0 0 33 18 15 4
Rudan Labin 2 1 0 1 24 25 -1 2
Academy  Megannem 2 0 0 2 18 32 -14 0

 

B2006 B GP W D L GF GA GD PTS
RD Izola 3 2 0 1 32 22 10 4
Udarnik 3 1 1 1 28 21 7 3
Fagaras 3 1 1 1 35 36 -1 3
Jagodina 3 1 0 2 22 38 -16 2

 

B2006 C GP W D L GF GA GD PTS
PSG 2 2 0 0 28 24 4 4
Smederevo 2 1 0 1 29 24 5 2
AS Danubius Corabia 2 0 0 2 27 36 -9 0

 

B2006 D GP W D L GF GA GD PTS
FTC Kezilabda 3 3 0 0 50 26 24 6
Partizan 3 2 0 1 37 28 9 4
Bosna  3 1 0 2 30 35 -5 2
LPS Banatul 3 0 0 3 25 53 -28 0

 

DAY 1 – 22.08.2019. Thursday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
9:10 DD A 187 Academy  Megannem 11:13 (8:7) Rudan Labin Grupa
11:00 Kovin D 184 FTC Kezilabda 21:12 (8:7) LPS Banatul Grupa
11:20 Dunav D 185 Partizan 15:6 (8:2) Bosna Grupa
13:00 Dunav B 188 Jagodina 0:10 (tehnicka) Udarnik Grupa
13:10 DD B 189 RD Izola 7:11 (3:7) Fagaras Grupa
14:30 DD C 181 Smederevo 20:12 (11:4) AS Danubius Corabia Grupa
15:00 Kovin A 175 Dinamo 19:7 (11:2) Academy  Megannem Grupa
15:50 DD B 176 Fagaras 11:11 (5:6) Udarnik Grupa
16:30 DD B 177 Jagodina 4:15 (1:8) RD Izola Grupa

 

DAY 2 – 23.08.2019. Friday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
8:00 Hala SD C 191 AS Danubius Corabia 15:16 (9:10) PSG Grupa
8:40 Hala SD D 204 LPS Banatul 4:20 (1:10) Bosna Grupa
12:50 Kovin D 194 Partizan 12:9 (6:2) LPS Banatul Grupa
13:20 DD C 201 PSG 12:9 (4:3) Smederevo Grupa
13:30 Kovin D 195 Bosna 4:16 (1:8) FTC Kezilabda Grupa
14:00 DD A 197 Rudan Labin 11:14 (7:6) Dinamo Grupa
14:40 DD B 198 Udarnik 7:10 (4:4) RD Izola Grupa
15:20 DD B 199 Fagaras 13:18 (7:9) Jagodina Grupa
17:30 Kovin D 205 FTC Kezilabda 13:10 (4:4) Partizan Grupa

 

DAY 3 – 24.08.2019. Saturday

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
8:00 Hala SD 210 Dinamo 15:3 (8:0) Udarnik četvrtfinale
8:00 Dunav 206 Academy  Megannem 12:9 (6:2) Jagodina 9. – 16.
8:40 Hala SD 212 PSG 10:14 (6:10) Partizan četvrtfinale
8:50 Dunav 208 AS Danubius Corabia 24:15 (11:8) LPS Banatul 9. – 16.
9:20 Kovin 211 RD Izola 15:12 (9:9) Rudan Labin četvrtfinale
10:00 Kovin 213 FTC Kezilabda 19:13 (6:3) Smederevo četvrtfinale
10:30 Dunav 214 Jagodina 16:10 (10:5) LPS Banatul 13. -15.
11:20 Dunav 216 Academy  Megannem 10:0 AS Danubius Corabia 9. – 12.
12:10 Dunav 217 Fagaras 15:13 (9:5) Bosna 9. – 12.
13:20 Kovin 218 Udarnik 14:15 PSG 5. – 8.
14:00 Kovin 219 Rudan Labin 14:18 (7:7) Smederevo 5. – 8.
15:20 DD 220 Dinamo 11:10 (7:6) Partizan polufinale
16:00 DD 221 RD Izola 10:18 (4:8) FTC Kezilabda polufinale

 

DAY 4 – 25.08.2019. Sunday

 

Vreme Teren Grupa Br. Ut. Ekipa A Ekipa B Faza
8:00 Dunav 224 por. 207 Jagodina 13. -15.
8:30 Dunav 225 AS Danubius Corabia 10:0 Bosna 11. mesto
13:30 DD 226 Academy Megannem 13:20 (4:13) Fagaras 9. mesto
9:30 Dunav 227 Udarnik Rudan Labin 7. mesto
8:00 DD 228 PSG 18:15 (9:9) Smederevo 5. mesto
8:00 Hala SD 229 Partizan 15:13 (9:3) RD Izola 3. mesto
8:40 Hala SD 230 Dinamo 16:13 (10:7) FTC Kezilabda FINALE