B2005

Grupa A
1 PSG (FRA)
2 Smederevo (SRB)
3 Banatul (ROU)
4 Udarnik (SRB)

Grupa B
1 Rakovica (SRB)
2 Fortuna (ROU)
3 Doukas (GRE)

Grupa C
1 Pick Szeged (HUN)
2 Jedinstvo KR (SRB)
3 Gabrovo (BUL)
4 Lokosi (SRB)

Grupa D
1 Rudar (SRB)
2 Temp Ternovka (UKR)
3 Beograd (SRB)

STANDINGS

GROUP A GP W D L GF GA GD PTS
Smederevo (SRB) 3 3 0 0 48 21 27 6
Udarnik (SRB) 3 2 0 1 42 41 1 4
PSG (FRA) 3 1 0 2 35 36 -1 2
Banatul (ROU) 3 0 0 3 22 49 -27 0
GROUP B GP W D L GF GA GD PTS
Rakovica (SRB) 2 2 0 0 28 16 12 4
Doukas (GRE) 2 1 0 1 20 22 -2 2
Fortuna (ROU) 2 0 0 2 17 27 -10 0
GROUP C GP W D L GF GA GD PTS
Pick Szeged (HUN) 3 3 0 0 46 17 29 6
Jedinstvo KR (SRB) 3 2 0 1 38 23 15 4
Gabrovo (BUL) 3 1 0 2 38 38 0 2
Lokosi (SRB) 3 0 0 3 11 55 -44 0
GROUP D GP W D L GF GA GD PTS
Beograd (SRB) 2 2 0 0 38 19 19 4
Temp Ternovka (UKR) 2 1 0 1 32 28 4 2
Rudar (SRB) 2 0 0 2 13 36 -23 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Dunav A B158 Smederevo (SRB) Banatul (ROU) 17:5 11:3 Grupa
8:40 Požarevac D B163 Rudar (SRB) Temp Ternovka (UKR) 9:17 4:9 Grupa
10:00 Gimnazija B B160 Rakovica (SRB) Fortuna (ROU) 15:8 7:3 Grupa
10:00 Dunav A B159 PSG (FRA) Udarnik (SRB) 14:15 8:7 Grupa
10:50 DD C B161 Pick Szeged (HUN) Lokosi (SRB) 18:1 11:1 Grupa
11:20 Dunav C B162 Jedinstvo KR (SRB) Gabrovo (BUL) 15:8 8:7 Grupa
14:40 Dunav A B164 Smederevo (SRB) Udarnik (SRB) 16:6 9:4 Grupa
14:40 Gimnazija B B166 Fortuna (ROU) Doukas (GRE) 9:12 4:6 Grupa
15:10 Požarevac D B169 Temp Ternovka (UKR) Beograd (SRB) 15:19 8:8 Grupa
15:20 Dunav C B167 Jedinstvo KR (SRB) Lokosi (SRB) 13:3 8:0 Grupa
17:30 DD C B168 Gabrovo (BUL) Pick Szeged (HUN) 6:16 4:10 Grupa
18:10 DD A B165 Banatul (ROU) PSG (FRA) 6:11 3:4 Grupa

 

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Gimnazija A B170 Udarnik (SRB) Banatul (ROU) 21:11 11:5 Grupa
8:50 Hala SD A B171 PSG (FRA) Smederevo (SRB) 10:15 6:9 Grupa
8:50 Požarevac D B175 Beograd (SRB) Rudar (SRB) 19:4 6:1 Grupa
9:20 Kovin B B172 Doukas (GRE) Rakovica (SRB) 8:13 4:6 Grupa
10:00 Gimnazija C B173 Lokosi (SRB) Gabrovo (BUL) 7:24 3:12 Grupa
11:20 Hala SD C B174 Pick Szeged (HUN) Jedinstvo KR (SRB) 12:10 6:4 Grupa
13:20 Gimnazija B176 Udarnik (SRB) Fortuna (ROU) 15:13 6:7 osmina finala
14:00 Gimnazija B177 PSG (FRA) Doukas (GRE) 10:18 2:10 osmina finala
14:40 Gimnazija B178 Banatul (ROU) Rakovica (SRB) 0:10 osmina finala
15:20 Gimnazija B179 Jedinstvo KR (SRB) Rudar (SRB) 13:8 7:3 osmina finala
16:00 Gimnazija B180 Gabrovo (BUL) Temp Ternovka (UKR) 10:24 3:12 osmina finala
16:40 Gimnazija B181 Lokosi (SRB) Beograd (SRB) 0:10 osmina finala

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Dunav B182 Banatul (ROU) Rudar (SRB) 10:0 9. – 14.
8:40 Dunav B183 Lokosi (SRB) Fortuna (ROU) 0:10 9. – 14.
9:20 Dunav B188 PSG (FRA) Gabrovo (BUL) 21:17 7:9 9. – 12.
10:00 Dunav B189 Banatul (ROU) Fortuna (ROU) 12:13 8:8 9. – 12.
13:20 Požarevac B184 Smederevo (SRB) Temp Ternovka (UKR) 13:10 7:6 četvrtfinale
14:00 Požarevac B185 Pick Szeged (HUN) Doukas (GRE) 16:12 8:5 četvrtfinale
14:40 Požarevac B186 Rakovica (SRB) Jedinstvo KR (SRB) 15:10 9:7 četvrtfinale
15:20 Požarevac B187 Beograd (SRB) Udarnik (SRB) 19:6 9:5 četvrtfinale
17:20 Požarevac B192 Smederevo (SRB) Pick Szeged (HUN) 8:17 3:7 polufinale
18:00 Požarevac B193 Rakovica (SRB) Beograd (SRB) 13:10 4:5 polufinale
18:20 Dunav B190 Temp Ternovka (UKR) Doukas (GRE) 17:13 7:5 5. – 8.
19:00 Dunav B191 Jedinstvo KR (SRB) Udarnik (SRB) 0:10 5. – 8.

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
9:20 Kovin B198 Temp Ternovka (UKR) Udarnik (SRB) 11:13 6:5 5. mesto
10:00 DD B199 Smederevo (SRB) Beograd (SRB) 17:9 9:4 3. mesto
10:40 Gimnazija B196 PSG (FRA) Fortuna (ROU) 9:13 5:6 9. mesto
11:20 Gimnazija B197 Doukas (GRE) Jedinstvo KR (SRB) 10:0 7. mesto
11:30 Hala SD B200 Pick Szeged Rakovica (SRB) 15:13 6:6 FINALE
12:00 Dunav B194 Rudar (SRB) Lokosi (SRB) 10:00 13. mesto
12:40 Dunav B195 Gabrovo (BUL) Banatul (ROU) 10:00 11. mesto

Final placement

1 Pick Szeged (HUN)
2 Rakovica (SRB)
3 Smederevo (SRB)
4 Beograd (SRB)
5 Udarnik (SRB)
6 Temp Ternovka (UKR)
7 Doukas (GRE)
8 Jedinstvo KR (SRB)
9 Fortuna (ROU)
10 PSG (FRA)
11 Gabrovo (BUL)
12 Banatul (ROU)
13 Rudar (SRB)
14 Lokosi (SRB)