B2003

Grupa A
1 Pick Szeged (HUN)
2 Slovenj Gradec 2011 (SLO)
3 Udarnik (SRB)
4 Mladenovac (SRB)

 

Grupa B
1 Rudar (SRB)
2 Banatul (ROM)
3 Beograd (SRB)
4 Radnički JT (SRB)

STANDINGS

GROUP A GP W D L GF GA GD PTS
Slovenj Gradec 2011 (SLO) 3 3 0 0 63 39 24 6
Pick Szeged (HUN) 3 2 0 1 63 38 25 4
Mladenovac (SRB) 3 1 0 2 37 57 -20 2
Udarnik (SRB) 3 0 0 3 43 72 -29 0
GROUP B GP W D L GF GA GD PTS
Beograd (SRB) 3 3 0 0 78 49 29 6
Rudar (SRB) 3 2 0 1 60 54 6 4
Banatul (ROM) 3 1 0 2 60 65 -5 2
Radnički JT (SRB) 3 0 0 3 28 58 -30 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Požarevac B B52 Rudar (SRB) Radnički JT (SRB) 16:5 7:4 Grupa
9:20 Požarevac B B53 Banatul (ROM) Beograd (SRB) 19:28 12:17 Grupa
13:40 Hala SD A B50 Pick Szeged (HUN) Mladenovac (SRB) 20:5 9:3 Grupa
14:30 Hala SD A B51 Slovenj Gradec 2011 (SLO) Udarnik (SRB) 25:11 13:5 Grupa

 

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br.Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Požarevac B B57 Beograd (SRB) Rudar (SRB) 26:19 13:5 Grupa
9:30 Požarevac B B60 Rudar (SRB) Banatul (ROM) 25:23 15:11 Grupa
10:30 Hala SD A B58 Pick Szeged (HUN) Slovenj Gradec 2011 (SLO) 16:17 8:7 Grupa
10:40 Gimnazija A B59 Mladenovac (SRB) Udarnik (SRB) 20:16 13:6 Grupa
15:30 Hala SD A B54 Slovenj Gradec 2011 (SLO) Mladenovac (SRB) 21:12 12:5 Grupa
15:20 Dunav B B56 Banatul (ROM) Radnički JT (SRB) 18:12 5:4 Grupa
16:20 Hala SD A B55 Udarnik (SRB) Pick Szeged (HUN) 16:27 8:17 Grupa
18:30 Požarevac B B61 Radnički JT (SRB) Beograd (SRB) 11:24 4:13 Grupa

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
11:00 DD B62 Slovenj Gradec 2011 (SLO) Radnički JT (SRB) 27:5 14:2 četvrtfinale
11:50 DD B64 Mladenovac (SRB) Rudar (SRB) 22:11 9:4 četvrtfinale
12:40 DD B63 Beograd (SRB) Udarnik (SRB) 20:12 11:1 četvrtfinale
13:30 DD B65 Banatul (ROM) Pick Szeged (HUN) 10:17 5:8 četvrtfinale
16:40 Gimnazija B66 Radnički JT (SRB) Rudar (SRB) 15:17 9:7 5. – 8.
17:20 Gimnazija B67 Udarnik (SRB) Banatul (ROM) 12:11 6:6 5. – 8.
18:30 Hala SD B68 Slovenj Gradec 2011 (SLO) Mladenovac (SRB) 17:9 7:6 polufinale
19:20 Hala SD B69 Beograd (SRB) Pick Szeged (HUN) 12:19 5:7 polufinale

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
12:00 Kovin B70 Radnički JT (SRB) Banatul (ROM) 0:10 7. mesto
12:40 Kovin B71 Rudar (SRB) Udarnik (SRB) 10:0 5. mesto
13:50 DD B72 Mladenovac (SRB) Beograd (SRB) 16:22 6:8 3. mesto
14:20 Hala SD B73 Slovenj Gradec 2011 (SLO) Pick Szeged (HUN) 20:17 12:9 FINALE

 

Final placement

1 Slovenj Gradec 2011 (SLO)
2 Pick Szeged (HUN)
3 Beograd (SRB)
4 Mladenovac (SRB)
5 Rudar (SRB)
6 Udarnik (SRB)
7 Banatul (ROM)
8 Radnički JT (SRB)