B2002

Grupa A
1 Smederevo (SRB)
2 Šampion (MKD)
3 Vojvodina (SRB)
4 Lagutina – Motor (UKR)
5 Mladi rudar (CRO)
6 Kijev (UKR)

STANDINGS

GROUP A GP W D L GF GA GD PTS
Vojvodina (SRB) 5 5 0 0 115 65 50 10
Kijev (UKR) 5 3 1 1 94 82 12 7
Lagutina – Motor (UKR) 5 3 1 1 102 91 11 7
Smederevo (SRB) 5 2 0 3 96 101 -5 4
Šampion (MKD) 5 1 0 4 67 105 -38 2
Mladi rudar (CRO) 5 0 0 5 74 104 -30 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
9:30 Hala SD A B30 Smederevo (SRB) Kijev (UKR) 19:21 8:10 Grupa
10:20 Hala SD A B31 Šampion (MKD) Mladi rudar (CRO) 21:17 9:8 Grupa
11:10 Hala SD A B32 Vojvodina (SRB) Lagutina – Motor (UKR) 24:18 16:11 Grupa
16:00 Hala SD A B33 Kijev (UKR) Lagutina – Motor (UKR) 19:19 7:8 Grupa
16:50 Hala SD A B34 Mladi rudar (CRO) Vojvodina (SRB) 9:22 7:12 Grupa
17:40 Hala SD A B35 Smederevo (SRB) Šampion (MKD) 22:15 12:12 Grupa

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Hala SD B B36 Šampion (MKD) Kijev (UKR) 12:21 7:10 Grupa
8:40 Gimnazija B B37 Vojvodina (SRB) Smederevo (SRB) 26:13 11:8 Grupa
9:40 Hala SD B B38 Lagutina – Motor (UKR) Mladi rudar (CRO) 23:17 14:5 Grupa
12:10 Hala SD B B41 Šampion (MKD) Vojvodina (SRB) 8:24 4:11 Grupa
13:00 Hala SD B B39 Kijev (UKR) Mladi rudar (CRO) 16:13 6:7 Grupa
17:10 Hala SD B B40 Smederevo (SRB) Lagutina – Motor (UKR) 20:21 8:9 Grupa

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
9:40 Hala SD A B43 Lagutina – Motor (UKR) Šampion (MKD) 21:11 13:3 Grupa
10:20 DD A B42 Vojvodina (SRB) Kijev (UKR) 19:17 11:6 Grupa
10:40 Kovin A B44 Mladi rudar (CRO) Smederevo (SRB) 18:22 10:12 Grupa
15:40 DD B45 Vojvodina (SRB) Smederevo (SRB) 19:18 10:10 polufinale
16:50 DD B46 Kijev (UKR) Lagutina – Motor (UKR) 17:15 7:8 polufinale

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
13:20 Kovin B47 Šampion (MKD) Mladi rudar (CRO) 10:0 5. mesto
14:40 DD B48 Smederevo (SRB) Lagutina – Motor (UKR) 21:16 11:4 3. mesto
15:10 Hala SD B49 Vojvodina (SRB) Kijev (UKR) 19:18 12:8 FINALE

 

Final placement:

1 Vojvodina (SRB)
2 Kijev (UKR)
3 Smederevo (SRB)
4 Lagutina – Motor (UKR)
5 Šampion (MKD)
6 Mladi rudar (CRO)