B2001

Grupa A
1 Šampion (MKD)
2 Smederevo (SRB)
3 Grunwald (POL)
4 Radnički (SRB)
5 Slovenj Gradec 2011 (SLO)

Grupa B
1 Rudar (SRB)
2 Toro sport (MKD)
3 Banatul (ROM)
4 Dream youth (IND)

STANDINGS

GROUP A GP W D L GF GA GD PTS
Slovenj Gradec 2011 (SLO) 4 4 0 0 94 38 56 8
Smederevo (SRB) 4 3 0 1 83 49 34 6
Grunwald (POL) 4 2 0 2 63 77 -14 4
Šampion (MKD) 4 1 0 3 58 72 -14 2
Radnički (SRB) 4 0 0 4 35 97 -62 0
GROUP B GP W D L GF GA GD PTS
Rudar (SRB) 3 3 0 0 67 40 27 6
Banatul (ROM) 3 2 0 1 56 42 14 4
Toro sport (MKD) 3 1 0 2 57 55 2 2
Dream youth (IND) 3 0 0 3 33 76 -43 0

DAY 1 – 23.08.2018. Thursday

Vreme Time Teren Court Grupa Group
Br.Ut. Ekipa A
Ekipa B RESULT Halftime Faza
8:00 Hala SD A B1 Šampion (MKD) Smederevo (SRB) 11:20 4:9 Grupa
9:20 Kovin A B2 Grunwald (POL) Radnički (SRB) 27:6 9:1 Grupa
11:50 Požarevac B B6 Rudar (SRB) Dream youth (IND) 30:11 15:6 Grupa
12:00 Hala SD A B3 Slovenj Gradec 2011 (SLO) Šampion (MKD) 25:10 14:5 Grupa
12:40 Požarevac B B7 Toro sport (MKD) Banatul (ROM) 17:21 6:11 Grupa
12:50 Hala SD A B4 Smederevo (SRB) Grunwald (POL) 28:9 14:4 Grupa
16:10 Kovin A B5 Radnički (SRB) Slovenj Gradec 2011 (SLO) 8:28 3:11 Grupa

DAY 2 – 24.08.2018. Friday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
9:40 DD A B8 Grunwald (POL) Šampion (MKD) 19:18 13:9 Grupa
10:10 Požarevac B B10 Banatul (ROM) Rudar (SRB) 13:17 7:9 Grupa
10:00 Dunav A B12 Smederevo (SRB) Slovenj Gradec 2011 (SLO) 12:16 5:10 Grupa
11:20 Gimnazija B B11 Dream youth (IND) Toro sport (MKD) 14:24 4:13 Grupa
13:20 Kovin A B9 Radnički (SRB) Smederevo (SRB) 13:23 4:14 Grupa
13:50 DD A B13 Slovenj Gradec 2011 (SLO) Grunwald (POL) 25:8 14:3 Grupa
14:00 Dunav B B16 Dream youth (IND) Banatul (ROM) 8:22 5:13 Grupa
16:00 Požarevac B B15 Toro sport (MKD) Rudar (SRB) 16:20 Grupa
16:10 Kovin A B14 Radnički (SRB) Šampion (MKD) 8:19 5:11 Grupa

DAY 3 – 25.08.2018. Saturday

Vreme Time Teren Court Grupa Group Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
10:30 Hala SD B17 Grunwald (POL) Banatul (ROM) 11:19 4:10 četvrtfinale
11:20 Hala SD B18 Slovenj Gradec 2011 (SLO) Dream youth (IND) 22:12 12:4 četvrtfinale
12:10 Hala SD B19 Smederevo (SRB) Toro sport (MKD) 14:12 8:5 četvrtfinale
13:00 Hala SD B20 Šampion (MKD) Rudar (SRB) 13:14 P *(11:11) 5:4 četvrtfinale
14:40 Gimnazija B21 Grunwald (POL) Dream youth (IND) 10:0 5. – 8.
15:20 Gimnazija B22 Toro sport (MKD) Šampion (MKD) 15:18 5:9 5. – 8.
16:50 Hala SD B23 Banatul (ROM) Slovenj Gradec 2011 (SLO) 8:21 5:9 polufinale
17:40 Hala SD B24 Smederevo (SRB) Rudar (SRB) 18:10 8:5 polufinale

DAY 4 – 26.08.2018. Sunday

Vreme Time Teren Court Br. Ut. Ekipa A Ekipa B RESULT Halftime Faza
11:20 DD B27 Grunwald (POL) Šampion (MKD) 17:18 6:11 5. mesto
15:20 Kovin B26 Dream youth (IND) Toro sport (MKD) 0:10 7. mesto
16:20 DD B28 Banatul (ROM) Rudar (SRB) 11:14 7:6 3. mesto
16:50 Hala SD B29 Slovenj Gradec 2011 (SLO) Smederevo (SRB) 21:12 11:4 FINALE

 

Final Placement

1 Slovenj Gradec 2011 (SLO)
2 Smederevo (SRB)
3 Rudar (SRB)
4 Banatul (ROM)
5 Šampion (MKD)
6 Grunwald (POL)
7 Toro sport (MKD)
8 Dream youth (IND)
9 Radnički (SRB)